Futsal - výsledky

Montana A 0:1 Akta-Rez

7. kolo, 24. 10. 2007, 21:00, HAJE2

Komentář k zápasu

Do zápasu jsme šli se dvěma čtyřkama na střídání, kdežto soupeř měl pouze jednoho hráče. Z počátku působilo utkání vyrovnaně, ale již během první půle jsme získávali stále více navrch. Přestože jsme dle mého názoru soupeře vcelku výrazně přehrávali, nebyli jsme schopni gólově zakončit. A to jsme měli hned několik tutovek či přečíslení. Toto trápení nás provázelo celý první poločas a podařilo se protrhnout ho až těsně před poločasem, kdy jsme šli dva na jednoho a konečně situaci vyřešili gólově. Do druhého poločasu jsme nastoupili s hned o trošku lepší morálkou a usilovali o další gól, který by soupeře zlomil - to bychom ovšem nesměli mít tak špatnou koncovku jako v poločase prvním :-/ I soupeř si vypracoval během zápasu několik šancí (zvláště ty v posledních minutách zápasu byly velké), ale přes spolehlivě chytajího Feru se nedostali. Musím říci, že to byl snad první a jediný zápas v sezoně, kdy jsme se mohli spolehnout na jisté zákroky gólmana. Až do konce zápasu se nám nepodařilo soupeřova gólmana překonat a tak jsme byli po závěrečném hvizdu rádi za hubenou výhru 1:0. Ještě bych rád dodal, že velkou slabinou zápasu byli rozhodčí, kteří zápas moc nezvládali a byl na nich vidět nedostatek jakékoli zkušenosti s řízením zápasu. Sečteno a podtrženo, byl to vcelku dobrý zápas, ve kterém se nám dařilo i celkem sympaticky kombinovat, ale koncovka byla útrpná (a i to je možná slabej výraz). Nicméně pro tři body jsme jeli, bojovali o ně a urvali je! Všem patří díky za předvedenou hru. Díky patří také Jiříkovi, který udělal opět video záznam, takže si pak budeme moci projít spálené šance :-)

Hráčské statistiky

Sumář zápasů a gólů jednotlivých hráčů v sezóně. Po kliknutí na vybraného jedince se zobrazí jeho účast v jednotlivých zápasech, případně i gólový podíl na skóre. Kliknutím na název sloupečku (zápasy, góly) se dají data setřídit.