Hanspaulka - výsledky

Mastný tyče 4:2 Akta-Devils of Zderaz

7. kolo, 26. 10. 2007, 19:00, TEMPO

Komentář k zápasu

Zápas začal špatně. Po Jurově individuální chybě, kdy zhruba ve druhé minutě špatně rozehrál, jsme dostali velmi laciný gól a veškerá taktika hry ze zajištěné obrany se rozpadla jak domeček z karet. Při, zpočátku křečovitých, pokusech o srovnání hry jsme opět udělali chybu při přihrávce na půli hřiště a soupeř brejkovou situaci dva na dva vyřešil dalším gólem. Pak už jsme se trochu probrali a srovnali hru, bohužel naše pokusy o skórování buď likvidoval gólman nebo byly nepřesné. Druhá půle už měla být z naší strany lepší, ale opět jsme inkasovali z brejku soupeře a bylo jasné, že dnes prostě nemáme dobrý den. Po delším dobývání soupeřovi svatyně dostal na střed hřiště za půlkou přihrávku úplně volný Kkkk a krásnou ránou do levého horního růžku snížil na 3:1 a vlil nám naději do žil. Stále jsme se snažili tvořit hru, soupeř v podstatě jen bránil a tu a tam se pokusil o brejk, který jsme naštěstí včas zažehnali. Pak se po jednom závaru dostal míč k Jirkovi a ten se z vápna z půlotočky trefil k tyči, upravil skóre na 3:2 a vybičoval nás k dalšímu náporu. Hráči Mastných tyčí znervózněli a dostávali se pod větší tlak, gólmana hodně zaměstnával schalke povedenými střelami a šancí přibývalo. Bohužel jsme v závěru opět chybovali, po našem nešťastně rozehraném autu u soupeřovi brány se k odhlavičkovanému balónu dostal osamocený domácí útočník, prostřelil vyběhnuvšího Mášu a sebral nám definitivně naději alespoň na bod, zápas jsme prohráli 4:2.

Hráčské statistiky

Sumář zápasů a gólů jednotlivých hráčů v sezóně. Po kliknutí na vybraného jedince se zobrazí jeho účast v jednotlivých zápasech, případně i gólový podíl na skóre. Kliknutím na název sloupečku (zápasy, góly) se dají data setřídit.