Hanspaulka - výsledky

Akta-Devils of Zderaz 10:1 Inter Lotyšák B

3. kolo, 18. 04. 2008, 19:30, DEKAN

Komentář k zápasu

Po dlouhé době jsme se sešli všichni před zápasem a to ve velmi slušné sestavě. Rébus pěti obránců jsme vyřešili posunutím Pegase a Blondieho kupředu a jak se později ukázalo tak to byl dobrý tah pěšcem (pěšci). Nutno poznamenat, že k soupeři a zápasu jsme nastoupili určitě s respektem a první minuty byly proto z obou stran opatrnější a oťukávací. Hned zkraje utkání ale přišla první zápletka, ke špatně rozehrané přihrávce Interu se před bránou dostal Pegas a svými obvyklými jesličkami prostřelil zblízka gólmana hostí a poslal Akta do vedení. Hlídali jsme si především defenzivu a postupem času zjišťovali, že i ofenziva má slušný manévrovací prostor, protože Lotyšáci nám na krátké Děkance nechávali poměrně hodně místa a jelikož se individuálně prosazovali Pegas s Kkkk a vytvářeli přečíslení tak tempo hry začala pomalu ale jistě udávat Akta. Vyústěním byl druhý gól, tuším, že to byl první vlastenec (i kdyby nebyl, a to se týká všech tří vlastňáků, tak vždy by gól dával stejně náš neobsazený hráč). Pak se zranil hráč Interu a musel ze zápasu předčasně odstoupit a v podstatě od té doby už nám vycházelo téměř všechno. Do konce poločasu padly ještě dva góly a zápas byl víceméně v naší režii. Do druhé půle nastoupila čerstvá posila Lotyšáku a první minuty to vypadalo na tlak a korekci výsledku, ale když jsme z protiútoku opět skórovali my na 5:0 tak už bylo o zápase v podstatě rozhodnuto. Zkrátím to, do konce zápasu padlo ještě 6 gólů, z čehož jedna čestná trefa vyšla i Interu a to po naší lehkovážné rozehrávce vzadu. Inter si vypracoval i další gólovky, ale buď selhal v zakončení a nebo ho vychytal v pohodě hrající Máša. Rád bych ještě dopsal, že takhle férový zápas z obou stran bych chtěl hrát každé kolo (nehledě na výsledek), bylo znát, že si oba týmy přišly zasportovat a pobavit se fotbalem a tak by to mělo být v téhle soutěži vždy.

Další vzájemné zápasy

sezóna (liga)kolodatumčashřištědomácívýsl.hosté
2011 - podzim (2.B)1.09. 09. 201120.45MIKU1Akta-Devils of Zderaz5:2Inter Lotyšák B
2011 - jaro (2.B)7.17. 05. 201120.15P1Inter Lotyšák B6:0Akta-Devils of Zderaz
2010 - jaro (2.A)8.24. 05. 201019.00P3Akta-Devils of Zderaz1:5Inter Lotyšák B
2009 - podzim (2.A)7.20. 10. 200917.00BECHInter Lotyšák B3:2Akta-Devils of Zderaz

Hráčské statistiky

Sumář zápasů a gólů jednotlivých hráčů v sezóně. Po kliknutí na vybraného jedince se zobrazí jeho účast v jednotlivých zápasech, případně i gólový podíl na skóre. Kliknutím na název sloupečku (zápasy, góly) se dají data setřídit.