Hanspaulka - výsledky

Akta-Devils of Zderaz 4:1 Berlínští lvi

4. kolo, 29. 09. 2008, 20:15, P2

Komentář k zápasu

Takže zápas: od začátku jsme měli jednoho hráče na střídání, ale tak od 3. minuty se nám sešli dvě kompletní technicky velmi dobře vybavené pětky. Zhruba v sedmé minutě (možná dřív) však přišel zásadní zvrat číslo 1, jeden z posledních příchozích KKKK mě poslal přeparkovat auto, že parkuje na modrý. Takže jsem přišel o dva úvodní góly. No co, nakonec to snad zase tolik nevadilo, protože náš první gól, jehož střelcem byl Jirka, mi sám aktér po zápase během cesty na trambaj přesně popsal, prý po kolmé přihrávce z hloubi pole přeloboval brankáře ze strany, takže ho asi obhodil si tak přestavuju (koneckonců sami jste to viděli). No a náš inkasovaný gól mi ani nikdo popisovat nemusí, předpokládám, že jsme precizní přesnou přihrávkou odevzdali soupeři balón a v následném zmatku nepřebrali hráče, no a šup 1:1. Poté co jsem nalezl luxusní prázdné parkovací místo asi 5m od vstupní brány jsem sprintem spěchal zpět, abych stihl konec překrásné kombinační akce Schalkeho s Tomasem, kdy druhý jmenovaný po dvojité narážečce (rozuměj tam-zpět a ještě jednou tam-zpět) skóroval do prázdné svatyně. Vedeme tedy 2:1. Ke konci prvého poločasu ještě přišla jedna důležitá akce, kdy těžkou přihrávku tuším od Pegase Tomas horko těžko zpracoval, následně však vysoko skákající merunu přesnou nekompromisní dělovkou uklidil do vinglu, 3:1. Naše obranná strategie nepřesných přihrávek a neobsazených hráčů soupeře, souhrnně nazývána pracovním názvem "zmatek", odolávala přerušovanému tlaku týmu v bleděmodrých dresech a udržela poločasové dvoubrankové vedení. Jak jsme skončili poločas první, tak jsme taky začali ten druhý. Naše drobná technická zaváhání jsme nahrazovali nadměrným fyzickým úsilím a soupeři se i přes převahu v podobě držení míče na svých kopačkách složitě prosazovalo proti houževnatému týmu Akt. Pak přišel klíčový moment zápasu číslo 2, po Jurově (nebo někoho jiného, teď nevím) přistrčení se Beny, hojně povzbuzovaný diváky, opřel do balónu a jeho dělovka zmizela v temné večerní krajině daleko za všemi ploty. No a hádejte kdo šel ten balón hledat a propásl tudíž třetí Tomasův gól, jenž napsal i konečný výsledek 4:1 ve prospěch našeho týmu. No nevadí, stejně to prý byla jenom nějaká odražená čučka. Sečteno a podtrženo: příliš mnoho zbytečně odevzdaných přihrávek soupeři + zmatky při přebírání hráčů v obranné fázi (a tím mám na mysli především útočníky, kteří své obraně příliš nepomohli, když poměrně často nechávali svoje hráče přečíslovat) + maximální fyzické úsilí od všech hráčů + Tomasovi 3 góly - jeden zakopnutý balon soupeře - jeden ztracený balón náš vlastní = přesvědčivé vítězství 4:1 a veledůležité 2 body k záchraně...

Hráčské statistiky

Sumář zápasů a gólů jednotlivých hráčů v sezóně. Po kliknutí na vybraného jedince se zobrazí jeho účast v jednotlivých zápasech, případně i gólový podíl na skóre. Kliknutím na název sloupečku (zápasy, góly) se dají data setřídit.