Hanspaulka - výsledky

Akta-Devils of Zderaz 4:4 Sparta Pankrác

6. kolo, 19. 10. 2014, 20:00, MIKU1

Komentář k zápasu

V první půli aktivnější Sparta Pankrác se dostala do rychlého vedení a i nadále si vytvářela nebezpečné šance, které však s přehledem likvidoval vynikající Pegas v bráně a doslova tím přiváděl útočníky Sparty k šílenství. A tak nakonec mohli kluci z Pankráce litovat, když ke konci poločasu vyrovnal Jíšis krásnou střelou do horního růžku. Na začátku druhé půle už jsme začali konečně předvádět naší klasickou letošní hru a tak jsme brzy prohrávali 1-3...pak si ovšem slabší chvilku vybral i náš soupeř a nám se povedlo nevídané: cca během 5ti minut překlopit skore v náš prospěch na 4-3. Soupeř byl v tu chvíli dost nahlodaný a koledoval si o další branku. Pokud bychom odskočili na 5-3 (a že tam na to šance byly), tak věřím, že už bychom dotáhli zápas k vítěznému konci. Bohužel se tak nestalo, a Sparta si ke konci zápasu vynutila velký tlak...Spoustu střel a šancí se nám podařilo na poslední chvíli ještě zastavit, především díky velkému odhodlání a obětavosti, kdy jsme se doslova vrhali do střel a hráli na hranici sebeobětování. Jednu rychlou kombinaci jsme ale zachytit nedokázali, a tak Sparta cca 5 min před koncem zápasu vyrovnala na konečných 4-4. Řekl bych, že jsme odehráli letos asi nejlepší zápas, kde všichni makali na maximum. Byl to poctivý, kolektivní výkon. Ale pro mě byl jednoznačně nejlepším hráčem zápasu Pegas, který pochytal neskutečné věci, a jen díky němu jsme celý zápas měli o co hrát...

Další vzájemné zápasy

sezóna (liga)kolodatumčashřištědomácívýsl.hosté
2017 - jaro (2.B)9.11. 06. 201720.00MIKU1Sparta Pankrác5:2Akta-Devils of Zderaz
2016 - jaro (1.A)6.01. 05. 201620.00MIKU1Sparta Pankrác1:1Akta-Devils of Zderaz
2015 - jaro (1.A)1.29. 03. 201520.00MIKU1Akta-Devils of Zderaz5:3Sparta Pankrác
2012 - podzim (2.B)3.23. 09. 201216.15MIKU1Sparta Pankrác5:2Akta-Devils of Zderaz

Hráčské statistiky

Sumář zápasů a gólů jednotlivých hráčů v sezóně. Po kliknutí na vybraného jedince se zobrazí jeho účast v jednotlivých zápasech, případně i gólový podíl na skóre. Kliknutím na název sloupečku (zápasy, góly) se dají data setřídit.