Hanspaulka - výsledky

Akta-Devils of Zderaz 5:3 Sparta Pankrác

1. kolo, 29. 03. 2015, 20:00, MIKU1

Komentář k zápasu

Utkání započalo bez střídání na obou stranách, ovšem u Akt se tento stav ještě během prvních pěti minut změnil ve dva lidi na střídání, zatímco soupeř si musel s prázdnou lavicí vystačit po celé utkání. A troufám si tvrdit, že právě tato skutečnost měla v konečném součtu zásadní vliv. Nicméně popořadě, ve dvanácté minutě došlo na naší první chybu z nepozornosti, kdy jsme si v obraně nevšimli zapomenutého protihráče a po našem vhazování mu v podstatě předali balón, ten jej posunul na Dufka, který nekompromisně uklidil k tyči - 0:1. Zvýšili jsme aktivitu v útočné fázi a zdálo se že si i vytváříme tlak. Ovšem po zblokované standardní situaci šel ve 24. minutě soupeř do brejku, který Dufek, nutno podotknout velmi fotbalově, zakončil lobem přes Mášu - 0:2. Naštěstí se ještě do poločasu podařilo nejprve snížit, kdy Jíšis po své individuální akci z dálky tvrdě vypálil a soupeřův brankář dokázal pouze vyrazit na nohu darážejícímu Blondiemu 1:2 a vzápětí si Kkkk zopakoval téměř ze stejného místa standardní situaci a tentokrát místo soupeře trefil přesně za delší tyč a bylo vyrovnáno 2:2. Z kraje druhé půle opět po hezké individuální akci Jíši tečoval těsně před golmanem Štěpán 3:2 a místo toho, abychom soupeře kterému docházeli síly dorazili, nechali jsme jej po kombinačně hezky vyřešeném brejku srovnat na 3:3. Naštěstí po doslova několika vteřinách Štěpán z blízkosti tvrdě zakončil (bohužel si nepamatuji jak se k němu balon dostal) 4:3. Soupeř si ještě v poslední desetiminutovce vytvořil několik šancí, ale buď úřadoval výborný Máša anebo chyběly síly na přesnější zakončení a tak v poslední minutě Pegas baletní patičkou zakončil jeden z našich brejků a stanovil konečné skóre 5:3.

Další vzájemné zápasy

sezóna (liga)kolodatumčashřištědomácívýsl.hosté
2017 - jaro (2.B)9.11. 06. 201720.00MIKU1Sparta Pankrác5:2Akta-Devils of Zderaz
2016 - jaro (1.A)6.01. 05. 201620.00MIKU1Sparta Pankrác1:1Akta-Devils of Zderaz
2014 - podzim (1.A)6.19. 10. 201420.00MIKU1Akta-Devils of Zderaz4:4Sparta Pankrác
2012 - podzim (2.B)3.23. 09. 201216.15MIKU1Sparta Pankrác5:2Akta-Devils of Zderaz

Hráčské statistiky

Sumář zápasů a gólů jednotlivých hráčů v sezóně. Po kliknutí na vybraného jedince se zobrazí jeho účast v jednotlivých zápasech, případně i gólový podíl na skóre. Kliknutím na název sloupečku (zápasy, góly) se dají data setřídit.